444 5 333

Kurumsal Satış

Kurumsal Satış

150 yıla yakın tecrübesiyle en yüksek kalitede ve hizmet anlayışıyla Türkiye'nin lider markası olan Faruk Güllüoğlu, gelenek, prestij, kalite ve ayrıcalıkları temsil eder.

Kurumsal satış olarak 2002 yılından beri pek çok farklı sektörden Türkiye'nin ve dünyanın lider markalarına hizmet verilmektedir. Firmamıza duyulan güvenle bugüne kadar 5 yıldızlı otel zincirlerinden, havayollarına, ilaç ve kimya sanayinden finans kuruluşlarına, iletişim devlerine kadar pek çok başarılı firma toplu satın alımlarında Faruk Güllüoğlu güvencesini ve kalitesini tercih etmiştir.

Faruk Güllüoğlu kurumsal satış hizmeti ile ürünlerini tüm Türkiye'ye ulaştırarak; dilediğiniz takdirde kurumunuza özel projeler geliştirmektedir. Kurumsal firmaların ve Kamu kurumlarının toplu alım ve ihalelerine ilişkin ürün satışları için her türlü bilgi ve hizmeti sunmaktadır. Kurumsal satış hizmetleri ile ihtiyaçlarınızı size uygun şartlarda hazırlamaktadır.

Faruk Güllüoğlu markamızın vermiş olduğu güven, kaliteli hizmet anlayışı ve eşsiz lezzetteki ürünlerimizle siz değerli kurumsal müşterilerimize her daim hizmet vermeye hazırdır.

Bu özel dünyaya sizi de bekliyoruz.

E-posta: kurumsal@gulluoglu.com.tr
Tel: 444 5 333


Kurumsal Satış Kataloğumuzu incelemek için lütfen tıklayınız;

Copyright© 2021 Baklavacı Güllüoğlu Gıda Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

    Yukarı
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.